ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ НА СПІВБЕСІДІ: Якщо я попрошу рекомендації про вас у колег, на вашу думку, як вони вас охарактеризують?

СтасяФотоПроектКнига_58
Посміхайтеся і впевнено відповідайте «Добре!». Адже ви переглянули курс відео про коректне звільнення (для тих, хто пропустив, ось посилання playlist) і дійсно були хорошим колегою і сильним фахівцем 🙂
Правда, запропонована вище відповідь, безумовно, аж занадто скромна. Вона може бути хорошим початком для невеличкеї історії про те, який ви очима ваших колишніх колег. Рекрутер, швидше за все, крім бажання побачити вашу реакцію на запитання хоче почути також і конкретні прикметники, які описали б ваш характер. Що стосується реакції, то настороженість, переляк, роздратування, скептицизм і тому подібні реакції будуть, ймовірно, не на вашу користь.
Щодо розгорнутої відповіді. Згадайте, що про вас реально говорили колеги (звичайно, гарного), чим захоплювалися, які компліменти вам робили. Бажано, щоб ваша відповідь була не просто «красивими словами», а насправді базувалася на тому, яке ви враження справляли на колег, ким були для них.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *