ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ НА СПІВБЕСІДІ: Як ви справляєтеся зі стресовими ситуаціями?

Processed with VSCO with 1 preset
Відразу згадується анекдот:
– Скажіть, будь ласка, як ви розслабляєтесь?
– А я не напружуюся …
Добре, якби так. Але по факту, всі ми, слід визнати, регулярно відчуваємо стрес. Привід для цього у кожного свій: ми – уразливі, а наш соціум багатий на різноманітні провокації для «понервувати». Рекрутера ж цікавить, як ви вмієте справлятися з тиском середовища, як адаптуєтесь, чи можете самостійно повернути себе в форму, чи вмієте збудувати своє життя екологічно відносно свого здоров’я, але при цьому, показуючи максимально високі професійні результати.
Рідкісний роботодавець може обіцяти роботу «в спокійних умовах, без стресу і форс-мажорів». Особливо в XXI столітті, коли все відбувається на божевільних швидкостях.
Подумайте і дайте відповідь, перш за все, собі на це запитання. Можливо, замислитесь над питанням розширення свого спектра технік для зняття стресу.
До класичних методів, спрямованих на відновлення емоційного балансу можна віднести:
– хатха-йогу та пранаями (спеціальне йогічне дихання)
– медитації (тут буде корисно прочитати недавно опубліковану книгу Дмитрий Данилов «Трансформація поняття дх’яна у вченні йоги. Історія медитації». Посилання буде в коментарі)
– прогулянки на свіжому повітрі
– заняття улюбленим спортом, але без надриву
– спілкування з близькими друзями і коханими
– можливість побути наодинці з собою
– подорожі
– смачну їжу
– навчання новому і цікавому
– читання книг
– ігри з дітьми або тваринами
– …
На це досить інтимне запитання не соромтесь відповісти щиро. Відповідаючи, ви трохи відкриєте свою людську складову і вийдете з шаблонної ролі «кандидата». Продумана особисто вами і озвучена відповідь на це питання надасть вашій кандидатурі жвавості і може сприятливо виділити вас на тлі інших кандидатів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *