ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ НА СПІВБЕСІДІ: Наведіть приклад ситуації, коли ви були не згодні з керівником?

2016-04-13 00.27.42
Мабуть, не найпоширеніше запитання на співбесіді. Але якщо вам пощастило і рекрутер таки цікавиться вашими відносинами з керівником, насправді, це хороший знак. Такого типу запитання говорять про структуроване інтерв’ю, яке використовують у своїй роботі фахівці з підбору.
Безумовно, відповідь «Не було такого», швидше за все сприйметься як не бажання подумати і чесно відповісти. Адже у кожного співробітника бували випадки конфліктів або просто непорозуміння з керівником.
Згадайте конкретний випадок. Опишіть позиції сторін, більш розширено розкажіть про свої аргументи, мотивацію, наміри в тій ситуації. Поділіться тим, як розвивалася ситуація, які комунікаційні методи і прийоми ви використовували, щоб донести свою думку до керівника. Зробіть висновки, поясніть чим завершилась ситуація.
Немає нічого поганого в тому, що керівник і підлеглий можуть бути не згодні з якогось питання. При бажанні двох сторін ситуація практично завжди може бути вирішена «полюбовно». Погано, якщо підлеглий займає принципову, жорстку, надмірно вимогливу, відкрито агресивну позицію і робить все на зло своєму босові. Але ж ця історія не про вас 😉

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *