ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ НА СПІВБЕСІДІ: Чому ви звільнилися з попереднього місця роботи? (1/2)

178901011_285051699923056_8230884440356292925_n
Імовірність того, що вам зададуть це питання – дуже велика. Більш того, його можуть задати вам двічі – під час телефонного інтерв’ю, а потім ще раз на співбесіді. Не дивуйтесь. Краще завчасно готуйте відповідь – коротку та розгорнуту. І бажано, щоб вона транслювала одну ідею (причину). Адже саме для цього вас, можливо, і спитають двічі (телефон, зустріч): щоб потім звірити відповіді.
Питання про причину звільнення можна вважати «класичним» і ось з якої причини: відповідь дає можливість дізнатися більше про мотивацію кандидата, його очікування і вже наявні розчарування.
«Травмовані» колишніми роботодавцями кандидати, що знаходяться в активній фазі допроживання негативних емоцій – не зовсім те, що шукає роботодавець. Адже мало хто хоче бути «цапом-відбувайлом». І навіть якщо ви унікальний кандидат з супер необхідними для компанії компетенціями, то керівнику тим більше важливо знати – хто перед ним (як кандидат мислить, що його надихає тощо) і чи зможе він допомогти «переписати» досвід взаємодії з роботодавцем на більш сприятливий.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *