ЧИ ВАРТО ВІДПОЧИВАТИ?

240591418_365633855198173_6381517972256212237_n
«Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом»… Екклезiяст
Літо 2021 року завершується, а отже, саме час порозмірковувати про відпочинок. Дехто вважає, що трудоголізм – необхідна для фахівця якість. Отже на роботі необхідно робити, жити, відпочивати та, бажано, померти. Про останнє – це жарт! Інакше керівник не буде вас цінувати, злісно засудить за бажання відпочити, а може ще й страшніше – звільнить після вашего повернення.
Якщо зазирнути глибше, то ми, ймовірно, побачимо тривогу такого співробітника тимчасово зупинитися та залишити роботу без своєї уваги. Таким людям здається, що без них все зруйнується чи трапиться справжній колапс.
Звісно, не можливо заперечувати той факт, що бувають не дуже вдалий час (з точки зору компанії) для відпочинку. Наприклад, коли сплановані ключові заходи чи відкриття нового проекту. Але! Чим вищої кваліфікації співробітник, тим вільніше він вміє організувати собі час для відновлення сил. Чому так?
По-перше, він розуміє важливість балансу різних сфер життя. Вміння витримувати «Life-work balanсe» не порожні слова, а навичка, яку слід в собі виховувати та шукати можливості для її впровадження.
По-друге, такий співробітник вміє організувати процес таким чином, щоб він не був зав’язаний повністю на нього.
По-третє, він вміє навчати та делегувати задачі, формувати команду та розвивати відповідальність в своїх підлеглих.
По-четверте, дорослий професіонал тонко відчуває, коли вже час. Час для переключення уваги, час для пошуку просторів для натхнення, час для себе та тиші навколо.
Вміння своєчасно та гарно відпочивати – ось що є важливою та необхідноє навичкою сучасного фахівця, який планує й надалі бути ефективним та плідним у роботі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *