ПРО ВІДПОЧНОК або ПРО ЩО МОВЧИТЬ ВАШ КЕРІВНИК

244424469_388349369593288_5268812357715241191_n
Законодавство законодавством, але сучасне життя та реалії бізнесу, часом, вносять свої корективи у намір співробітника взяти відпустку.
Відважні, відповідальні, віддані своїй справі співробітники можуть деякий час свідомо чи ні нехтувати покликами власного тіла, яке потребую перезавантаження та повноцінного відновлення. Трудоголізм, безумовно, вітається в більшості компаній та заохочується великою кількістю керівників. Але ж слід бути чесним: відповідальність за фізичну та психологічну цілісність, а також спроможність «бігти» роками довгу професійну дистанцію лежить на кожному фахівцеві.
Отже, не чекайте від керівника, що він буде виштовхувати вас у відпустку. Лише одиниці дійсно спостерігають та своєчасно реагують на втомленість підлеглих та сприяють відновленню ними їх сил.
Доречі, дуже цінним спадком радянської школи було й залишається їх дослідження про те, що людині необхідно відпочивати 14 днів на рік єдиним періодом. Саме за цей час відбувається справжне перезавантаження та відновлення фізичних і психічних сил співробітника.
Осінь – чудовий час для відпочинку працевлаштованих
І найгарячіша пора для тих, хто в пошуку роботи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *