ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ на співбесіді: “Якими будуть ваші перші кроки на роботі?”

2017-02-14 07.56.09
Таке запитання – хороший знак. Якщо вам його задають, можливо, все йде гладко і ваша кандидатура зацікавила представника роботодавця. У цьому запитанні немає пастки, але, безумовно, є діагностичний компонент. У якій ролі ви звично уявляєте себе у новому колективі на новій роботі? Ви гуморист і заводила? Ви доброзичливі, але стримані в своїх проявах? Ви тримаєте рот на замку, але ретельно вивчаєте те, що відбувається і стежите за вашим новим оточенням? Ви завзято кидаєтеся в бій і готові все і відразу змінити та оптимізувати? Хто ви і як будете себе вести в період адаптації на роботі? На що будете звертати уваги? Як будете будувати відносини? Які завдання поставите перед собою?
Ніхто не любить вискочок. Але компанія не розглядала б кандидатів, якби роботодавець хотів все залишити як раніше. А значить, ваші перші кроки на роботі, буде коректно звести до наступних базових пунктів:
1 – знайомство з колективом і організаційною структурою
2 – вивчення минулого досвіду компанії зсередини
3 – аналіз виконаної роботи на вашій ділянці
4 – діагностика сильних і слабких аспектів в поточному стані справ у вашій зоні відповідальності
5 – збір запитів на очікування від даної позиції
6 – підготовка плану заходів на 3 місяці-півроку-рік
Неспішність, але заглибленість у вивчення інформації; дружелюбність, але й не конформність; діагностика, але не критика та різкі рішення. Такими можуть бути ваші перші кроки в компанії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *