ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ на співбесіді: “Чого ви очікуєте від цієї роботи?”

СтасяФотоПроектКнига_72
Запитання, яке ви напевно почуєте від представника роботодавця. Безумовно, ви можете посміхнутися і відповісти дуже лаконічно: «Грошей!». Такий варіант відповіді і його аналоги дасть зрозуміти рекрутеру, що ви не дуже оригінальні, хоча й намагаєтесь продемонструвати зворотне. Також ця відповідь може бути проінтерпретована як ваша ключова і єдина мотивація в роботі або як вираз агресії. І навряд чи це піде вам на користь, якщо ви дійсно зацікавлені в цій вакансії.
Так як співбесіда – це бесіда двох сторін, спрямована на знайомство і з’ясування ступеня потенційного збігу очікувань і цілей на найближчий час співпраці, то краще, все ж таки, дійсно поділитися тим, чого ви очікуєте.
Рекрутеру буде цікаво почути про те, якими завданнями ви хочете займатися, які особисті амбіції хочете задовольнити (реалізувати проект, сформувати команду, навчити людей тощо), які почуття пережити в процесі професійної діяльності. Постарайтеся відповідати про «бажання до», а не «втікання від». Тобто, наприклад, відповідь «Не хочу вимогливого керівника і не буду більше робити все за всіх» – звичайно ж, інформативна для співрозмовника, але вона про інше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *