ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ на співбесіді: “Розкажіть про ваші слабкі сторони”

142756946_226715619089998_2690342616557156967_n
Що стосується «слабких сторін», про які також люблять запитувати на співбесіді. Це запитання навіть в більшій мірі фруструє деяких кандидатів, аніж питання про позитивні сторони людини або напрацьовані компетенції. Що відповідати, щоб самому про себе не зіпсувати враження?
Як варіант – згадати про свої сильні сторони. І побачити, до чого призводить їх прояв в крайньому ступені. Така відповідь буде чесною та конгруентною вашій особистості.
Наприклад, ви любите порядок. Якщо це дійсно так, то, ймовірно, ви можете бути занадто старанні в цьому питанні і часом наполегливо вимагати порядку від інших. Або – ви прагнете до досконалості в усьому. Але ми то знаємо, що зворотня сторона цієї сильної характеристики – не вміння іноді поставити крапку, завершити справу. А, наприклад, високий рівень особистої відповідальності, може перерости в гіперконтроль по відношенню до інших або бажання все зробити за всіх.
Отже, ось про цей «зворотний бік» медалі ви і можете розповісти, вживаючи такі слова як «часом», «іноді», «бувало», «може статися».
Я не схильна вважати, що «в наших слабкостях наша сила», але те, що в тому числі наші недоліки (в очах інших) роблять нас особливими людьми – це, мабуть, правда.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *